Pokoje gościnne Witów

0
11
Rate this post

Jak wybierać pokoje gościnne Witów?

Górska wieś Witów, ścieląca się u podnóża Tatr przyciąga do siebie turystów zarówno zimą, jak i latem. Dla każdego z nas pokoje gościnne Witów stoją otworem, ale musimy liczyć się z tym, że na ostatnią chwilę nie należy zwlekać z ich rezerwacją. Rozchodzą się one jak ciepłe bułeczki.

Jakie pokoje gościnne Witów oferuje dla gości?

W zależności od tego, jak licznie chcemy przybyć do Witowa, takich pokoi powinniśmy szukać. Rodzina z małymi dziećmi powinna szukać pokoi o dużej powierzchni, aby dzieci czuły się w nich swobodnie. Gdy dzieci są już nastolatkami, warto postarać się dla nich o więcej samodzielności i wynająć po jednym pokoju dla każdego z nich i oddzielną sypialnię dla rodziców.

Single lub pary również znajdą pokoje gościnne Witów dla siebie w odpowiedniej wielkości z wygodnym łóżkiem i innym niezbędnym sprzętem. Ta jak w każdej turystycznej miejscowości będą to pokoje wraz z własną łazienką lub wspólną dla wszystkich gości na tym samym piętrze. Zatem w zależności od tego, czy chcemy mieć większą swobodę korzystania z toalety, czy jesteśmy w stanie dzielić się nią z obcymi, takiego wyboru dokonamy.

Jakie atrakcje turystyczne w Witowie zimą i latem?

Zimą i latem jest co robić w Witowie. W trakcie śnieżnej i mroźnej pory roku warto oddać się turystyce narciarskiej i linowej (skate park), a latem oprócz linowego parku i wyciągu narciarskiego można zobaczyć, jak tworzy się potężna rzeka Dunajec. To właśnie w Witowie rodzi się on poprzez połączenie w jeden nurt dwóch górskich potoków (Kirowa i Siwa Woda).