Pojezierze drawskie hotel z basenem

0
8
Rate this post

Poznaj samego siebie (i pływaj z radością)

Ach, hotel z basenem – do tego westchnienia sprowadzają się wakacyjne marzenia wielu Polaków. Na szczęście branża hotelowa odpowiada na te zapotrzebowania i „popluskać się” możemy w coraz większej liczbie hoteli.

Basen basenowi jednak nierówny, dlatego żeby uniknąć rozczarowań, warto przed urlopem zrobić drobny rachunek sumienia i uczciwie ocenić swoje oczekiwania.

Czy bardziej zależy nam na pływaniu nieomal sportowym, dla dyscypliny, porannej pobudki i spalenia kalorii, czy też wolimy raczej przebywać w wodzie tylko dla relaksu i tak naprawdę najbardziej ucieszyłoby nas jacuzzi oraz sauna? Czy poza basenem oczekujemy jeszcze jakichś pielęgnacyjnych lub odprężających zabiegów, takich jak masaż? Wreszcie – jak dużo czasu i w jakich godzinach zamierzamy spędzać poza hotelem.

Od odpowiedzi na te pytania zależy, jakie parametry hotelowego basenu będą dla najważniejsze – długość i głębokość czy też raczej obfitość „okołobasenowych” atrakcji typu jacuzzi, albo może godziny otwarcia basenu dla gości?

Rzecz może wydawać się błaha, warto jednak poświęcić jej trochę uwagi, bo jeśli dobrze skalibrujemy swoje potrzeby, nasz pobyt w hotelu z basenem z pewnością będzie udany!