Podróżnicze kwatery dla bardziej i mniej wymagających

0
7
Rate this post

Kwatery nad Biebrzą i kwatery prywatne Sanok

Podróżnicze kwatery dla bardziej i mniej wymagających

Turystyka w Polsce rozwija się coraz lepiej. Szczególnie w okresie wakacyjnych urlopów – od czerwca do września – osoby prowadzące pensjonaty, właściciele gospodarstw agroturystycznych czy domków na wynajem odnotowują wysokie zainteresowanie swoją działalnością.
Dość popularne stało się w ostatnich latach biwakowanie pod namiotem, zatem pola namiotowe także rzadko w gorące dni świecą pustkami.

Wielu turystów ceni sobie spokój i bliski kontakt z naturą. Naprzód ich potrzebom wychodzą ludzie udostępniający kwatery nad Biebrzą. Okolice tej rzeki położonej w północno-wschodniej Polsce sprzyjają dobremu odpoczynkowi. Spływy kajakowe, tratwowe, malownicze Bagna Biebrzańskie – można tam znaleźć wiele atrakcji.

O Bieszczadach – dzikiej, górskiej krainie powstają niezliczone piosenki i książki. Ze względu na walory historyczne, turyści w drodze na szlaki chętnie odwiedzają pobliskie miasteczka, np. Zamek Królewski w Sanoku. Miejsc dla przybyszów jest sporo. W kwatery prywatne Sanok wręcz opływa, istnieje również pensjonat.