Nepal wycieczka

0
5
Rate this post

Nepal wycieczka

Każdy z nas potrzebuje czasami wytchnienia i odpoczynku. Możemy rozpatrywać pojechanie w wiele ciekawych i pięknych miejsc. Jednym z takich miejsc jest Nepal. Nepal znajduje się w środkowej części Himalajów. Graniczy od północy z Chinami, a od południa, wschodu i zachodu z Indiami.
Nepal wycieczka- to bardzo dobry pomysł i idealne miejsce.
Wbrew pozorom Nepal nie jest bogatym krajem. Jest krajem biednym, w którym dzieci pracują. Jednakże kraj ten wyodrębnia się przede wszystkim bardzo bogatą, egzotyczną kulturą i oszałamiającymi widokami krajobrazu Himalajów. Każdy z nas chciałby zobaczyć himalaje. Jedni mogą o tym tylko pomarzyć, ale ci, którzy mogą zrealizować takie marzenie powinni wybrać Nepal i wyjechać tam właśnie odpocząć.
W Nepalu możemy zwiedzić bardzo wiele ciekawych miejsc takich jak Kathmand: Durbar Square, świątynie Taledźu , świątynia Śiwy, Seto Maczhendranath najważniejsza i najpiękniej ozdobiona świątynia Kathmandu. Jednakże wyjątkowo pięknym a wręcz bajkowym widokiem jest widok na ośnieżone Himalaje, na które punkt widokowy to Dhulikhel. Możemy tam również zobaczyć przepiękny wodospad David’s Fall. Jeśli mamy szczęście możemy na safari zobaczyć tam nosorożce. Warto wykupić wycieczkę do Nepalu w tak piękne miejsce zawsze warto pojechać.