Mistrzostwa Polski Kettlebell

Ulotka

Oficjalna lista zawodników IV MP Kettlebell HardStyle 2017

Przedstawiamy Oficjalną listę zawodników poszczególnych kategorii IV Mistrzostw Polski Kettlebell HardStyle Challenge 2017

  1. Przedstawiamy Oficjalną listę zawodników poszczególnych kategorii IV Mistrzostw Polski Kettlebell HardStyle Challenge 2017

    Kategoria AMATOR Kobiety:
    1. Martyna Mikołajczak – 23 l – Środa Wielkopolska
    2. Katarzyna Sekuła – 37 l – Mrągowo
    3. Laura Cisowska – 30 l – Mrągowo
    4. Kamila Kowalska – 27 l – Ostrów Wielkopolski
    5. Justyna Otapowicz – 25 l – Białystok
    6. Izabela Potapowicz – 27 l – Olsztyn
    7. Beata Topczewska – 24 l – Bielsk Podlaski
    8. Eliza Szklarska – 23 l – Łódź
    9. Karolina Jaroń – 33 l – Mińsk Mazowiecki
    10. Paulina Kondrat – 26 l – Bielsk Podlaski
    11. Olga Bartoszak – 31 l – Środa Wielkopolska
    12. Agnieszka Derek – 29 l – Działoszyn
    13. Honorata Skarżyńska – 33 l – Wasilków
    14. Ewelina Gierłach – 24 l – Opole
    15. Dominika Bartczak – 28 l – Lidzbark Warmiński
    16. Sylwia Wójcik – 34 l – Lublin
    17. Joanna Cisz – 28 l – Łódź
    18. Katarzyna Klekotko – 34 l – Ełk

    Kategoria AMATOR Mężczyźni:

    1. Patryk Władyszewski – 23 l – Kielce
    2. Tomek Krzywda -26 l – Ostrów Wielkopolski
    3. Łukasz Bernat – 27 l – Strzelin
    4. Norbert Golubiewski – 24 l – Ełk
    5. Jacek Turowski – 28 l – Białystok
    6. Marcin Musiał – 36 l – Kielce
    7. Dawid Dombkowski – 26 l – Olsztyn
    8. Marcin Halemba – 31 l – Jastrzębie Zdrój
    9. Bartłomiej Mackiewicz – 19 l – Hajnówka
    10. Mikołaj Korabiewski – 23 l – Białystok
    11. Tomasz Tworkowski – 24 l – Białystok
    12. Łukasz Kielak – 30 l – Mińsk Mazowiecki
    13. Krzysztof Fechner – 36 l – Poznań
    14. Kamil Cybula – 32 l – Białystok
    15. Maciej Wąsacz – 32 l – Sosnowiec
    16. Adrian Mendrek – 31 l – Czeladź
    17. Łukasz Niezbecki – 30 l – Białystok
    18. Paweł Łobodziński – 29 l – Bielsk Podlaski
    19. Paweł Zakrzewski – 39 l – Czeladź
    20. Łukasz Lewandowski – 29 l – Inowrocław
    21. Bartosz Kempski – 21 l – Bogatynia
    22. Hubert Wilk – 19 l – Ełk
    23. Wiktor Waszkiewicz – 27 l – Białystok
    24. Paweł Ogilba – 35 l – Białystok
    25. Łukasz Zawalidroga – 36 l – Czeladź
    26. Dawid Procki – 25 l – Wrocław
    27. Alessandro D`Arco – 38 l – Dywity – zrezygnował
    28. Roman Androsiuk – 29 l – Bielsk Podlaski
    29. Przemek Janus – 33 l – Czeladź
    30. Jakub Golak – 37 l – Ełk
    31. Adam Prokopiuk – 32 l – Białystok
    32. Radosław Bucholski – 32 l – Mińsk Mazowiecki
    33. Przemysław Jagieło – 35 l – Warszawa
    34. Bartłomiej Mistewicz – 23 l – Mińsk Mazowiecki
    35. Łukasz Ługowski – 24 l – Siemiatycze – zrezygnował
    36. Dawid Sentek – 29 l – Ełk
    37. Barłomiej Antosik – 32 l – Opole
    38. Krzysztof Ostrzycki – 37 l – Ełk

    Kategoria PROFESSIONAL Mężczyźni:

    1. Robert Rejmaniak – 26 l – Łódź
    2. Piotr Gargacz – 23 l – Wrocław
    3. Krzysztof Bajera – 30 l – Łódź
    4. Krzysztof Kryspin – 29 l – Ełk
    5. Wojciech Maksymiec – 36 l – Łódź
    6. Maciej Bańda – 31 l – Lublin
    7. Rafał Jaśkowiak – 30 l – Środa Wielkopolska
    8. Piotr Niemyjski – 37 l – Łódź
    9. Jacek Beczkowski – 27 l – Łódź
    10. Krystian Domański – 32 l – Ełk
    11. Krzysztof Budnicki – 26 l – Słupsk
    12. Damian Adamiuk – 30 l – Olsztyn
    13. Dominik Golak – 35 l – Ełk – zrezygnował
    14. Adrian Zachaczewski – 28 l – Białogard
    15. Marcel Rudzki – 31 l – Czeladź
    16. Rafał Sabanty – 24 l – Łódź
    17. Piotr Kułak – 24 l – Ełk

    Kategoria PROFESSIONAL Kobiety:

    1. Dominika Ponitka – 27 l – Łódź
    2. Agnieszka Andrzejczyk – 29 l – Poznań
    3. Anna Andrzejewska – 25 l – Łódź

    Kategoria MASTER (40+)  Mężczyźni:

    1. Karol Chmielewski – 42 l – Zielona Góra
    2. Jakub Bielecki – 42 l – Łódź
    3. Jarosław Kukieła – 41 l – Łódź
    4. Olgierd Krześniak – 47 l – Łódź
    5. Rafał Maj – 45 l – Lublin

    Kategoria  MASTER (40+)  Kobiety:

    1. Marta Romanowska – 40 l – Łódź
    2. Emilia Hoff – 46 l – Łódź
    3. Kinga Kołodziejska – 40 l – Mińsk Mazowiecki

    Zgłoszenia do DREAM TEAM 2017 trwają do 20.06.2017 r. do godz. 24:00
    Prosimy o przesłanie jednego zgłoszenia całej drużyny, wraz z nazwą drużyny.

     

    Ulotka

W naszym Serwisie używamy plików cookies. Korzystając dalej z Serwisu, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, w każdej chwili można ją cofnąć poprzez zmianę ustawień dotyczących plików „cookies” w używanej przeglądarce internetowej. Kliknij „Akceptuję”, aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.