Hotele Kujawsko Pomorskie

0
7
Rate this post

Ciekawe hotele w Kujawsko-Pomorskiem

Kujawsko Pomorskie to województwo pełne atrakcji. Znajdziemy tam mnóstwo ciekawych zabytków sakralnych (jak np. bydgoska bazylika czy kościół pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny w Inowrocławiu), wspaniałe zamki (w tym np. Zamek Krzyżacki w Świeciu czy niezwykły zamek w Kruszwicy), liczne muzea (zwłaszcza toruńskie planetarium), atrakcje przyrodnicze, starożytną architekturę miejską i wiele innych. Nic więc dziwnego, że wielu turystów – zarówno z Polski, jak i zza granicy – chce to województwo zwiedzić.

W związku z powyższym, jeśli chodzi o hotele Kujawsko Pomorskie ma do zaoferowania naprawdę wiele. Nie wszystkie z nich mają oczywiście najwyższy standard, ale jest sporo, w których warto przenocować. I tak jednym z ciekawszych jest niewątpliwie Park Hotel Bydgoszcz blisko bydgoskiego Starego Miasta. Jest to hotel trzygwiazdkowy, który klienci doceniają przede wszystkim ze względu na standard pokojów (klimatyzacja, telewizor LCD itd.), aczkolwiek i wspomniana lokalizacja nie jest tu bez znaczenia.

Inną wartą uwagi propozycją jest Hotel Zawisza – również w Bydgoszczy, aczkolwiek bliżej centrum i posiadający dwie gwiazdki. Tu także zwraca się uwagę na wysoki standard pokojów i chociażby na bezpłatny parking. Jak jednak wspomnieliśmy: jeśli chodzi o hotele Kujawsko Pomorskie ma do zaoferowania sporo, zatem wyżej wymienione to tylko dwa z wielu przykładów. Zanim zdecydujemy się więc na zarezerwowanie noclegu, warto dokładnie przeanalizować oferty – na pewno znajdziemy w nich coś dla siebie.