Nowości
Kurs Instruktorski Kettlebell – III edycja (Styczeń 27, 2020 1:17 am)
Rusza Polska Liga Kettlebell HardStyle 2020 (Styczeń 12, 2020 1:40 am)
Świąteczna promocja (Grudzień 16, 2019 1:41 am)

Kurs Instruktorski Kettlebell

Zapraszam na II edycję Kursu Instruktora Kettlebell organizowany przez Fundację Kettlebell Poland, prowadzony przez Mirosława Jurczaka – założyciela Klubów Wschodnia Siła, Organizatora Mistrzostw Polski Kettlebell HardStyle, a także Prezesa Fundacji Kettlebell Poland.

Kurs dedykowany jest do osób, które widzą siebie w pracy z innymi ludźmi, którzy czują potrzebę zmiany społeczeństwa, zmiany ich nawyków i krzewienia kultury fizycznej, jako jednego z bazowych elementów życia każdego człowieka. Jeśli jesteś osobą, która uwielbia aktywność, rozwój i czujesz, że to jest Twoje powołanie, to nie zwlekaj. Ten kurs jest dla Ciebie.
Kurs został podzielony na dwie części po 16 godzin każda.
I część – 19-20.10.2019  – Białystok  – Podstawy Kettlebell
II część – 23-24.11.2019 – Białystok – Zaawansowane techniki Kettlebell

Co otrzymasz zapisując się na kurs?
1. Wiedzę i umiejętności, które są podstawą do samodoskonalenia jak i pracy z ludźmi 1 na 1 lub w grupach.
2. Know How jak prowadzić swój klub lub sekcję.
3. Materiały szkoleniowe ( manual, a także materiały wideo z przeprowadzonego kursu )
4. Po zaliczonym kursie otrzymasz 6 miesięczny program treningowy, który pomoże Ci lepiej przyswoić wiedzę zdobytą podczas kursu.
5. Legitymację Instruktorską.
6. Koszulkę Instruktorską.
7. Opiekę po skończonym kursie ( konsultacje online lub telefoniczne bez ograniczeń )

Od zawsze ogromną wagę przywiązywałem do szczegółów. Dlatego możesz być pewien, że otrzymasz ode mnie wszystko, co wiem o odważnikach kulowych, a także pracy jako Instruktor i osoba prowadząca klub/ sekcję.
Powiem Ci co jest istotne w pracy Instruktora, jak pracować, by nie popaść w rutynę. Co zrobić, by ciągle przyciągać nowych ludzi do siebie.
Jak rozwijać swój biznes/klub/sekcję, by za kilka lat obserwować jak ziarno, które zasiałeś dzisiaj, przyniosło obfite plony w postacie nowego klubu, asystentów i większej liczby trenujących pod Twoim okiem.
Wiem jak to osiągnąć i chętnie podzielę się z Tobą swoim doświadczeniem i wiedzą, które zdobywam każdego dnia.

 

 

Koszt kursu to 1299 zł
Przedstawiam dwie możliwości wpłaty:
1. Płatne jednorazowo cała kwota 1299 zł
2. Płatne w ratach – 4 raty po 350 zł  = 1400 zł  ( pierwsza rata przed rozpoczęciem kursu, ostatnia do końca roku 2019 )

Zapisy:
kettlebellpodlasie@gmail.com  – w tytule Kurs Instruktorski Kettlebell , w treści Imię i Nazwisko oraz nr telefonu
w odpowiedzi otrzymasz nr konta do wpłaty zaliczki 150 zł – tylko wpłata zaliczki jest równoznaczna z zapisaniem się na kurs.

Jeśli masz pytania zadzwoń do mnie, chętnie odpowiem na wszystkie.
Mirosław Jurczak
791 552 443

2 Comments

  1. Z całego serca polecam powyższy kurs! Sam uczestniczyłem w nim w zeszłym roku i gwarantuję, że każdy kto oczekuje dużej dawki wiedzy przekazanej w przystępny sposób oraz rzetelnej oceny własnych umiejętności, będzie zadowolony. To nie jest fikcyjny kurs, na którym dostaje się uprawnienia za samą obecność. Mirek wymaga dużo, ale jeszcze więcej przekazuje od siebie.

  2. Jeśli myślisz że o „kulkach” wiesz już dużo Mirek sprowadzi Cię na Ziemię. 🙂 Bardzo profesjonalny kurs z człowiekiem , który posiada ogrom wiedzy teoretycznej i praktycznej i co najważniejsze chce się nią dzielić z innymi. Kurs w małej grupie z indywidualnym podejściem do kursanta. Wsparcie po zakończeniu kursu, dużo przekazanych materiałów i oczywiście cudowne wspomnienia 🙂 Polecam!

Leave A Comment

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

css.php