Nowości
Kurs Instruktorski Kettlebell – III edycja (Styczeń 27, 2020 1:17 am)
Rusza Polska Liga Kettlebell HardStyle 2020 (Styczeń 12, 2020 1:40 am)
Świąteczna promocja (Grudzień 16, 2019 1:41 am)

Move Poland – Ogólnopolska trasa Wschodniej Siły

2018-09-07
2 119 Views

Już 15 września 2018 roku w Białymstoku rozpoczyna się ogólnopolska trasa Move Poland.
Celem mojej wycieczki po różnych klubach w Polsce jest przede wszystkim zaprezentowanie innego spojrzenia na aktywność.
Co raz więcej ludzi zaczyna żyć aktywniej. Jednak wiedza jaką posiadają nie jest nawet wystarczająca, aby robić to w sposób zgodny z ich teraźniejszym stanem zdrowia.
To przykre, co teraz napiszę, ale prawdziwe. Większość osób, którzy zaczynają „zabawę” z jakimkolwiek sportem, czy aktywnością, w pierwszej kolejności powinni pracować nad przywróceniem naturalnych umiejętności i pozycji ciała.
Ale nie… Wy chcecie większego bicepsa, jędrniejszych pośladków i od razu najlepiej 100 kg w Martwym Ciągu.
Jaki sens ma robienie przysiadów ze sztangą, jeśli nie potrafisz dobrze siąść bez ciężaru ?
Takich sytuacji jest mnóstwo, to tylko jeden z przykładów.

Move Poland to 8-godzinne Warsztaty, w których oprócz wiedzy teoretycznej, która jest istotnym elementem zrozumienia filozofii,  znacząco odbiegającej od tej, którą karmi Nas świat, poznasz również na nowo swoje ciało i zobaczysz na ile Cię stać.
Warsztaty dedykowane są dla każdego kto chce lepiej zrozumieć jak funkcjonuje ludzkie ciało. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z aktywnością, masz już jakiś staż, jesteś instruktorem lub zawodowym sportowcem. Gwarantuję Ci, że każdy wyciągnie dla siebie cenną lekcję.
Metody, którymi się posługuję są nowatorskie i „dziwne”. Jednak, gdy zrozumiesz sens, to, co nie jasne i „dziwne”, stanie się klarowne i naturalne.
Podczas warsztatów otrzymasz FUNDAMENTY, bez których nie ruszysz.  Otrzymasz również narzędzia w postaci gotowego planu na kolejne miesiące. Wszystko po to, by zwiększyć świadomość społeczeństwa. Dzięki uczestnikom warsztatów jest szansa, że inni również zainteresują się tematem MOVEMENT, który zalewa cały Świat. W Polsce są dopiero początki, jednak ludzie co raz chętniej sięgają po świadomy ruch. Praktyka tego typu jest o wiele trudniejsza od treningów do jakich przywykłeś.  Korzyści jakie niesie ze sobą są nieporównywalne do tych, o jakie walczymy na siłowni.

Move Poland to wydarzenie, które zmieni Twoje podejście i od tej pory zupełnie inaczej będziesz widzieć siebie, swoje otocznie i Świat, w którym żyjesz. Brzmi filozoficznie? Przekonaj się o tym na własnej skórze.

Trasa Move Poland rozpoczyna się 15.09 w Białymstoku a następnie:

22.09 – Augustów – szczegóły
7.10 – Bydgoszcz – szczegóły 
13.10 – Warszawa – szczegóły
20.10 – Grodzisk Mazowiecki – zapisy wkrótce
27.10 – Jastrzębie Zdrój – szczegóły
10.11 – Słupsk – zodwołane
24.11 – Tarnobrzeg – szczegóły
1.12 – Dębica – szczegóły
8.12 – Płock – szczegóły

Jeżeli chcesz, by Warsztaty Move Poland odbyły się w Twoim mieście/klubie, odezwij się do mnie. Przedstawię Ci na jakich warunkach się to odbywa.

Partnerem akcji jest Renault Motozbyt Białystok, któremu serdecznie dziękuję za zaufanie i wsparcie. Z Wami wszystko staje się prostsze.

Do zobaczenia na trasie 😉

 

 

5 Comments

  1. Mirku świetna robota! Cieszę się że ktoś stara się przybliżyć w Polsce tą tematykę. Sporo moich wątpliwości zostało wyjaśnionych na szkoleniu i z niecierpliwością czekam na kolejne.

  2. Świetny temat. Bardzo logiczna koncepcja. Myślałem, pewnie jak wszyscy inni na warsztatach, że dużo wiem o ruchu… jednak nie. Ogromny potencjał jeżeli chodzi o fizjoterapię …i w końcu coś innego.

  3. Polecam gorąco, niesamowita przygoda z ruchem – jest to jak powrót do przedszkola – nie ma ograniczeń, są jedynie w naszej głowie. Mirek jest osobą, która potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć, przekazać ideę i nią zarazić. Od 1.12 startuję z programem STRONG Mirka. Trzymajcie kciuki !!!

  4. Warsztaty z Mirkiem to było świetne i bardzo pouczające doświadczenie. Bardzo dobitnie też zweryfikowały mój poziom sprawności i siły 😉
    Mirek pokazał nowy kierunek rozwoju, którym na pewno warto podążać.
    Czekam zatem z niecierpliwością na kolejną edycję Move Poland, a wkrótce staruję z Programem Strong.

  5. Warsztaty mega polecam wszystkim. Ogromne doswiadczenie Mirka, ktory przekazal nam swoja wiedze o ruchu- bezcenne. Juz nie moge sie doczekac kolejnych warsztatów do zobaczenia w marcu 🙂

Leave A Comment

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

css.php