Programy Treningowe Online Wschodniej Siły

2018-07-06
4 433 Views

Przedstawiam dwa programy teningowe online, które możesz nabyć w dowolnym momencie i w dowolnym miejscu zacząć realizować założenia programowe ustawione przez Wschodnią Siłę.

Pierwszy Program to Droga do Top Team Poland, w którym wzięło udział ponad 200 osób z całej Polski.
Więcej o Drodze do Top Team znajdziesz po linkiem

Cena programu to 259 zł. W zamian za to otrzymujesz od razu pełny program wraz ze szczegółowymi instrukcjami, grafikami, a także filmami, dzięki którym lepiej zrozumiesz sens całego programu.

Nigdy nie otrzymałem informacji, że program się nie sprawdził, więc śmiało mogę powiedzieć, że działa na każdego. Ważne, by przestrzegać określonych zasad i reguł.

_____________________________________________________________________________________________

Drugim programem treningowym online jest Program STRONG, który z pewnością zaskoczy Cię niekonwencjonalnym podejściem do treningu. Dużo się dowiesz na temat Movementu i pracy z ciałem, a także poprzez trening z kettlebells, czy typowym zadaniom gimnastycznym , wejdziesz na wyższy poziom sprawności i siły.


Trenując regularnie Program trwa 6 miesięcy. Treningi 3 x w tyg ( zawsze jeden trening jest z odważnikami kettlebells )
W każdym nowym miesiącu masz do wykonania wyzwanie miesięczne (30dni), które wykonujesz codziennie.
Jestem tak pewny Twoich efektów, że daje Ci gwarancję satysfakcji na każdy z tych treningów jak i na cały Program STRONG.
Oto kilka przykładowych treningów:
Trening 03A 

Trening 029C

Trening 050B

Cena Programu STRONG wynosi 259 zł

CHCESZ ZAOSZCZĘDZIĆ  ?
Kup 2 programy jednorazowo, a za każdy zapłacisz tylko 200
Zamiast 518 zł płacisz 400 zł

 

Więcej info o programach i zgłoszenia
Mirosław Jurczak
791 552 443
kettlebellpodlasie@gmail.com

1 Comments

  1. Program Strong,i jego pomysłodawca i główny trener Mirosław Jurczak,pokazały mi że można osiągać marzenia i odkrywać rzeczy które nawet się nie śniły.Nigdy nie myślałem że uda mi się stanąć na rękach,a jednak jest to możliwe.Podciąganie na drążku,też jest możliwe.Nauczyłem się bawić ruchem,a także wspaniałych technik rozciągania i relaksu po treningu.Wiele nowatorskich metod treningowych,jak i stara szkoła kettlebell,to wszystko sprawiło ze schudłem,poprawiła mi się motoryka,jak i samopoczucie.Powiem więcej….powtórze ten program jeszcze raz bo nigdy nie myślałem, ze tak przemyślane treningi mogą sprawiać tyle frajdy….Polecam,każdemu kto naprawdę chce odkryć możliwości które w nim drzemią…

Leave A Comment

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

css.php