Program STRONG

2017-09-22
4 496 Views

Po „Drodze do Top Team” nadchodzi kolejny program mojego autorstwa. Wschodnia Siła zaprasza do wzięcia udziału w programie treningowym online, trwającym przez 6 miesięcy.
„Program STRONG” to ulepszona wersja tego co i tak było bardzo dobre. Poprzedni program opierał się głównie na odważnikach kulowych. Tym razem zaprezentuję Wam coś jeszcze.
Treningi główne odbywać się będą 3 x w tygodniu ( to Ty decydujesz czy jest to PN, ŚR, PT, czy WT, CZW, SOB)
Wyzwania, które Ci postawię będziesz wykonywać codziennie 😉

Dla kogo jest ten program ?
Dla osób, które chcą stać się silniejsze. Ale nie tylko w jednym elemencie, czy też z jednym przyrządem. Siła ma bardzo szeroki wymiar i podczas tego programu z pewnością się o tym przekonasz. Silne ciało = Sprawne ciało, to podstawowe założenie tego programu.
Jeśli znasz już podstawy z kettlebells, czyli potrafisz bez problemu wykonać takie zadania jak: Martwy Ciąg, Swing, Clean, Squat, Military Press, Push Press, Snatch, TGU, to śmiało możesz się zgłaszać. W przeciwnym wypadku, możesz mieć spore kłopoty z prawidłowym wykonaniem treningu.

Zaraz po zgłoszeniu otrzymasz listę zadań do wykonania.  Nagrasz wykonanie zadań i prześlesz do mnie, tak bym mógł zobaczyć z kim trenuje 😉
Potem czeka Cię sumienne wykonywanie treningów i wyzwań, dzięki którym doświadczysz czym jest siła i sprawność.

Program trwa 6 miesięcy podczas których zostaniesz poddany testom początkowym i końcowym, w każdym miesiącu otrzymasz nowe wyzwanie do wykonania.
Program będziesz otrzymywać bezpośrednio w grupie na Facebooku, specjalnie w tym celu założonej.
Treningi będą rozpisane, opisane, a także wzbogacone nagraniami video, dzięki którym jeszcze łatwiej zrozumiesz wykonanie treningu.

6 miesięczny „Program STRONG” kosztuje 300 zł / płacisz co miesiąc 50 zł
Chcesz otrzymać zniżkę ? Zapłać z góry za cały Program za jedyne 250 zł

Czego potrzebujesz do wykonania całego programu ?
1. odważniki kettlebells – minimum 2 odważniki , im większy asortyment tym lepiej
2. drążek lub coś stabilnego za co możesz pewnie chwycić i się zawiesić
3. w późniejszy etapie ( 4 miesiąc ) kółka gimnastyczne i miejsce gdzie możesz je zawiesić
4. minimum 2 piłeczki tenisowe.
5. pozostałe przyrządy, które mogą się przydać z łatwością zdobędziesz lub zaadoptujesz odpowiedni sprzęt, który znajduje się praktycznie w każdym domu. ( mam na myśli, kawałek kija, ściana, podłoga, drzwi, futryna, krzesło, stół, itp )

 

Jak rozpocząć przygodę z Programem STRONG ?
1. Wyślij swoje zgłoszenie na adres kettlebellpodlasie@gmail.com w tytule wiadomości wpisz Program STRONG w treści Imię i Nazwisko oraz nr telefonu kontaktowego.
2. W odpowiedzi otrzymasz nr konta bankowego do wykonania pierwszego przelewu w kwocie 50 zł lub 250 zł w zależności od opcji jaką wybierzesz.
3. Po dokonaniu płatności, otrzymasz dostęp do grupy na facebooku, gdzie czekać na Ciebie będą pierwsze zadania do wykonania.
4. Program startuje w środę 4.04. 2018 r.

 

Masz Pytania ? Chętnie odpowiem
791 552 443 lub kettlebellpodlasie@gmail.com

 

Pozdrawiam i zapraszam do wspólnego trenowania

Mirosław Jurczak
Wschodnia Siła

 

Oto przykład jak wygląda jeden z treningów Programu STRONG

 

6 Comments

 1. Z Mirkiem trenuję już prawie rok, początkowo w ramach programu „Droga do Top Team” a teraz w Programie Strong. Jestem właścicielem i trenerem w klubie na Dolnym Śląsku i nie mając wcześniej swojego trenera, zdecydowałem się na współpracę online. Początkowo sceptycznie podchodziłem do potecjalnych efektów tego typu programów, bo zdawałem sobie sprawę, że to nie to samo, co trening na żywo z człowiekiem, który na bieżąco wyłapuje Twoje błędy. Z tego powodu nie uważam, żeby to była metoda dla każdego. Jednak jeśli jesteś uczciwy wobec siebie, znasz i potrafisz przyznać gdzie są Twoje słabe strony i potem ciężko nad nimi pracować, to będziesz w stanie wynieść z tej współpracy bardzo wiele. Widzę to cały czas, pomimo tego, że droga jest długa i to od Ciebie zależy, czy osiągniesz to, co sobie założysz.. Jednak możesz liczyć na to, że treningi Mirka pomogą Ci w tym na 100%! Jeśli liczysz na prowadzenie za rączkę, to nie będzie dla Ciebie. Tutaj musisz samodzieelnie pilnować swojej dyscypliny i dokładności, która jest równie ważnym kluczem do progresu, co zauważam teraz! Ćwiczenia są bardzo zróżnicowane i wspomogą każdego! Jeśli masz problem z czymkolwiek Mirek zawsze skory jest do pomocy, więc nie wahaj się zapytać go o poradę!

  Polecam ten program z czystym sercem, bo widzę jego efekty na bieżąco. Jednak nic nie zastąpi ciężkiej pracy, nawet takie hasło mam namalowane na jednej ze ścian w swoim klubie! Zapraszam do http://www.box74.pl – tutaj znajdziesz również część wiedzy Mirka! Dzięki Mirku, kontynuujc podróż wiem, że mogę cały czas się rozwijać przy użyciu Twoich treningów.

  • Dzięki Łukasz za dobre słowa.

 2. Pod okiem (online) Mirka w programie STRONG trenuję trzeci tydzień. Nie jest to długo, ale wystarczająco żeby zauważyć, że rozpisane treningi nie są chaotyczne, a mają swój cel i w konsekwencji doprowadzą do zamierzonych efektów. Widząc umiejętności techniczne i siłowe Mirka bez wahania zdecydowałem się skorzystać z programu STRONG. Aktualnie jestem po szóstym treningu i za każdym razem jestem ciekawy jaki będzie następny. Myślę, że po zakończeniu programu efekt wykonanych treningów będzie zaskakująco pozytywny.

  • Trzymam kciuki i czekam na relację za jakiś czas 🙂

 3. Ja także biorę udział w Programie STRONG od trzech tygodni. Jestem amatorem i trenuję dla przyjemności, zdrowia i lepszej sprawności. Dzięki treningom z kettlebells przekonałam się, ze siła jest piękna i bardzo pomaga w codziennym życiu. Niestety w pobliżu mojego miejsca zamieszkania nie ma żadnego profesjonalnego miejsca do treningu z kettlami. Dlatego zainteresowałam się treningiem online z Mirkiem Jurczakiem. Teraz już wiem, że to była bardzo dobra decyzja. W tym programie nie chodzi tylko o machanie coraz cięższym żelastwem. Sensownie ułożone ćwiczenia pomagają budować świadomość własnego ciała i umiejętność kontrolowania coraz bardziej skomplikowanych ruchów. Wszystko zgodnie z zasadą, że silne ciało to sprawne ciało i to sprawne w każdym wymiarze. Jeżeli więc, oprócz machania coraz cięższymi kettlami, chciałbyś / chciałabyś poprawić swoje podciąganie na drążku, nauczyć się stania na rękach czy opanować np. pistolsa, to ten program jest właśnie dla Ciebie. Szczególnie polecam Program STRONG kobietom, które znają już podstawy treningu z kettlebells i chciałyby dalej pracować nad swoją kondycją, sprawnością oraz nowymi umiejętnościami. Ja pierwsze efekty już u siebie widzę 🙂

  • Trzymam kciuki 🙂

Leave A Comment

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

css.php