Droga do Top Team Poland (III edycja)

Czy Twoim celem jest dołączenie do elitarnej grupy sportowców trenujących z odważnikami kettlebells w stylu HardStyle, zwanej CKB Top Team Poland ?
(CKB TT Poland)

Droga do Top Team Poland, to 9-miesięczny program treningowy, który jest Twoim narzędziem, z którego korzystasz, by stawać się coraz lepszym.

Jeśli wgłębisz się w zadania do wykonania, to okazuje się, że musisz być: sprawny , silny i cholernie wytrzymały. Nie jest łatwo dojść do takiego poziomu wytrenowania. Ale nikt tez nie powiedział, że poziom ten jest zarezerwowany jedynie dla wybitnych sportowców. Musisz wykazać się pracowitością i rozsądnym podejściem do treningu i funkcjonowania na codzień.
1 września 2016 rusza III edycja programu Droga do Top Team Poland.

Kto może skorzystać z planu i treningów ?
Z pewnością osoby, które zapoznały się z podstawami Kettlebell HardStyle i Systemem Strong First.
Jeśli jesteś pasjonatem odważników lub dopiero zaczynasz i chcesz zobaczyć jak trenują inni, jak wyglądają treningi wg Wschodniej Siły to wyślij swoje zgłoszenie na kettlebellpodlasie@gmail.com

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak budować swoje treningi, jakich ćwiczeń używać, co powinieneś robić, a czego lepiej unikać, to jesteś w dobrym miejscu.

Trening, by przynosił efekty musi być odpowiednio skonstruowany. To wiedza jaką posiadasz i stosujesz sprawia, że stajesz się lepszy w tym co robisz.

Od września masz szansę dołączyć do grupy na facebooku o nazwie: Top Team Poland III, w której będziesz otrzymywać wiedzę, wskazówki, plany treningowe, porady. To wszystko po to, by wskazać Ci drogę, którą możesz wybrać, by dotrzeć tam gdzie chcesz.

Jako główny szkoleniowiec Wschodniej Siły, będę dzielił się z Tobą doświadczeniem, które zdobyłem pracując z ludźmi, którzy zaczynali „od zera”. Dziś są czołowymi zawodnikami w Polsce. Ty również możesz podzielić ich los. Ja wiem jak to zrobić. Udowadniałem to już nie raz.
Pytanie, czy Ty masz w sobie tyle determinacji by to osiągnąć ?

1 września grupa zostanie otwarta i każdy będzie mógł do niej dołączyć i rozpocząć treningi.
Miesięczny abonament za przynależność do grupy wynosi 30 zł.
Otrzymasz dostęp do grupy po wpływie środków na wskazane konto.

Droga do Top Team podzielona jest na 3 etapy.
Każdy z nich trwa 3 miesiące.
Ale o szczegółach już w grupie (Top Team Poland)

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: kettlebellpodlasie@gmail.com  w tytule ( Droga do Top Team III ) w treści proszę wpisać Imię i Nazwisko, a także nr telefonu do kontaktu.

Na koniec jeden z treningów Top Team Poland.
https://www.youtube.com/watch?v=KZkezJBttAc


Zapraszam i do zobaczenia.

Wschodnia Siła
Mirosław Jurczak
791 552 443
kettlebellpodlasie@gmail.com

 

15 Comments

 1. Chcesz być w Top Team, a może po prostu chcesz systematycznie trenować z kettlebell i przez to stawać się silniejszy i sprawniejszy, powiem krótko po prostu działaj nie odkładaj tego na „kiedyś”. Znam Mirosława Jurczaka osobiście i wiem, że to co oferuje jest bardzo dobre /sam sprawdziłem/, ale nie wierz mi na słowo po prostu to sprawdź.
  Pozdrawiam
  Krzysztof Witkowski
  Instruktor SFG1

 2. Program treningowy przemyślany, wszechstronny i dobrze ukierunkowany. Mirek daje uczestnikom narzędzia pozwalające poznawac świat odwaznikow we właściwych proporcjach, bez pośpiechu z największym naciskiem na technikę, przypięcia i kontrolę oddechu. Ja juz mam kilka swoich ulubionych treningów z bogatej kolekcji drogi do TT Wschodniej Siły. Zdecydowanie polecam. Kamil SFG1 CKB Mrągowo.

 3. Program jest bardzo przemyślany i starannie ułożony – widać, że zadania i poszczególne ćwiczenia są ułożone w taki sposób, by osiągnąć zamierzony cel, tzn. wykonać ćwiczenia przewidziane dla Top Team. Trzeba jednak przyznać, że jest to niejako cel pośredni – aby osiągnąć poziom TT, potrzebna jest siła, sprawność i wytrzymałość i tak naprawdę te cechy pomaga rozwijać ten program. Jak ze wszystkim dużo zależy od własnego zaangażowania, ale jako narzędzie treningowe program jest świetny nawet dla kogoś, komu nie zależy na czerwieni, a po prostu chce urozmaicić swój cykl treningowy z kettlami.

  Rozpisane ćwiczenia i niektóre treningi chociaż co jakiś czas powtarzają, to dzięki różnym urozmaiceniom nie pozwalają na nudę. Ponadto można dzięki temu samemu zaobserwować postępy, jakich się dokonuje. Ogólnie rzecz biorąc świetna sprawa.

 4. Jeśli cena 30 zł miesięcznie według kogoś z Was to za mało na rzetelny plan treningowym – jesteście w błędzie 😉
  Droga do TopTeam z Mirosławem Jurczakiem to kopalnia sposobów na osiągnięcie zamierzonego celu oraz dużo słów motywacji, wiedzy płynącej z DOŚWIADCZENIA. A nie ma nic cenniejszego niż taka wiedza, uwierzcie;)
  Co niedzielę nie mogę się doczekać opublikowania kolejnych treningów/ filmików na cały tydzień oraz wskazówek. Program zaplanowany” z głową ” , już po 2 miesiącach widzę u siebie progres;)
  Wiecie jakie plany treningowe dają radę? Takie w które się wierzy. A program do TopTeam’u Mirka wzbudza 100% zaufania i jak dotychczas- nie zawodzi !
  Polecam.
  Kinga Kubica SFGI
  Warszawa

 5. Kobiety trenują kettlebell i zdecydowanie są silniejsze, bardziej pewne siebie i zdecydowane. W mojej drodze do Top Team Ladies duży wkład miał trening pod okiem Mirka. Człowiek z pasją o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Zaufał mi aja mu. I to był początek. Potem już poszło szybko, bo grunt to dobre podstawy. Mirek jest tą osobą, która świetnie wie jak się przygotować Top Team. Jego program przynosi rezultaty. Ja mu zaufałam i Ty możesz mu zaufać.
  Urszula Paszko CKB Top Team Ladies ****
  Mistrzyni Polski Kettlebell Hardstyle 2015

 6. Treningi dobrze przemyślane i co dla mnie szczególnie istotne – urozmaicone. Jest to szczególnie ważne, gdy nie ma nad nami trenera z przysłowiowym batem i sami musimy się motywować by zrobić kolejny trening. Monotonia sprawiłaby, że szybko bym zrezygnował. Tu nie ma na to miejsca.. Mirka znam osobiście i wiem, że we wszystko czego się podejmuje wkłada 100%. Tak jest i tu.

 7. Gorąco polecam program treningowy „Droga do TOP TEAM” pod czujnym okiem Mirka. Sam jestem uczestnikiem I edycji programu i widzę ogromne postępy w treningu z odważnikami. Zaczynając program moje rekordy w: TGU 32 – aktualnie 44kg; Press 32 – aktualnie 36 kg; Pistols 32kg – aktualnie 38kg, Snatch test 16kg – teraz wchodzi 24kg. Oprócz postępów w kettlebell są postępy w treningu crossfit(weightlifting): + 5kg do cleana oraz + 10kg do snatcha; +10kg do fronta (zaznaczam że mało co dotykałem sztangę). Jak na 3,5 miesiąca programu, wydaje mi się, że jest dobrze

 8. Gdy tylko dowiedziałem się, że Mirek będzie robił trening pod Top Team to się uradowałem:-), bo od pewnego czasu najbardziej zależało mi na poprawieniu wyników w tych właśnie konkretnych ćwiczeniach. Nie każdy ma czas na chodzenie na treningi do klubu, więc jest to dobra alternatywa dla ludzi ćwiczących w domowym zaciszu. Treningi są trzy razy w tygodniu i jeżeli zachodzi taka potrzeba, to pojawia się suplement w postaci filmu, żeby nie było żadnych niejasności. Cena jest nie wygórowana w stosunku do jakości, więc gorąco polecam!!

 9. Polecam wszystkim którzy się jeszcze zastanawiają nad dołączeniem do naszej grupy. Można by pomyśleć że za 30 zł dostaniemy jak od większości internetowych „trenerów” program z szufladki i cześć, ale zdecydowanie tak nie jest. Mirek jest w 100 % profesjonalistą i tak podchodzi do tematu prowadzenia swoich internetowych podopiecznych. Co do efektów programu „Droga do TT” to po dwóch miesiącach mogę pochwalić się wzrostem siły w poszczególnych technikach:
  TGU + 4 kg (z 46 kg na 50kg z zapasem)
  Military press + 4 kg (z 36 kg na 40 kg)
  Pull up + 4 kg (z 32 kg na 36 kg)
  Po tym czasie udało mi się również zrobić ST (pracujemy dalej nad SSST)
  Program jest tak ułożony, że nawet trening znienawidzonych przeze mnie pistol squat sprawił mi przyjemność.
  Jeszcze raz polecam z całych sił!
  Konrad
  CKB Mińsk Mazowiecki.

 10. Kettle dały mi siłę, odwagę i lepsze ciało 🙂 A plan treningowy Droga do TT Poland sprawił, że błyskawicznie poprawiłam wyniki, zaskakując samą siebie. W ciągu niecałych trzech miesięcy poprawiłam Pullup’a o 12 kg! Treningi są świetnie ułożone, urozmaicone, czuję jak wszystko co robię działa i ma sens. Czytelnie rozpisane, z załączonymi filmikami, w super atrakcyjnej cenie. Wiedza, indywidualne podejście i 100% zaangażowanie we wszystko co robi, sprawiają, że można się zwrócić do Mirka z każdym pytaniem. Uwielbiam ludzi z pasją i od takich chcę się uczyć. Zdecydowanie polecam!

 11. W pełni podpisuję się pod zamieszczonymi opiniami. Od siebie dodam o jeszcze jednym aspekcie treningów z Mirkiem, a mianowicie o fantastycznej atmosferze zarówno na sali treningowe jak też, od czasu do czasu, poza nią 🙂 Nikt tak jak Mirek nie potrafi zmotywować do ciężkiej pracy nad sobą. Kiedy przyszedłem na pierwszy trening myślalem, że pochodzę miesiąc może dwa lub trzy, wzmocnię mięśnie potrzebne przy bieganiu i tyle. Od tego czasu mineły już ponad dwa lata. Każdy kto spróbuje – wsiąknie jak ja 🙂

 12. Odkąd Mirek wprowadził Kettlebell Hardstyle na Podlasiu sumiennie chodziłem na jego treningi. Gdy dowiedziałem się o” Top Team Poland”, pomyślałem że w moim przypadku to niemożliwe, ponieważ wymachać 200 razy 24 kilogramowym kettlem przy wadzę około 76 kg jest mega ciężkie. Jednak dzięki treningom z Mirkiem dołączyłem do najsilniejszych w ciągu 1,5 roku, oraz dwukrotnie zostałem drugim vice mistrzem Polski Kellebell Hardstyle. Można? Dziś macie o tyle dobrze, że nie musicie przyjeżdżać na Podlasie żeby ćwiczyć z Mirkiem. „Droga do Top Team” to super rozwiązanie!
  Pozdrawiam Piotr Pac

 13. Serdecznie polecam treningi pod okiem Mirka wszystkim, którzy w przemyślany i mądry sposób, bez zbędnych kontuzji, chcą poprawić swoje wyniki siłowe. Treningi są szczegółowo opisane, oraz ukazane na filmie, więc trudno coś pomylić. A najważniejsze , że przynoszą mega efekty!!! Wielu chce należeć do elitarnej grupy Top Team, ale niewielu wie jak to zrobić.. z Mirkiem ta droga jest dużo prostsza.
  Polecam w 100%!

 14. Droga do top team jest super kolejnym wezwaniem 🙂 polecam gorąco osobom szukającym ciekawych i realnych celów do osiągnięcia na sportowej drodze, a co za tym idzie na drodze do zdrowia 🙂

 15. 30 treningów za mną. „Osiągnięcia”:
  – press jest 29 (było 24),
  – pull up 24 (było 16),
  -pistol 28 (było 16),
  – TGU 32 (było 24) ale tutaj czuję zapas (wiem, że na 40 jest jednak za wcześnie 🙂 ),
  – snatch test 100 w 3:30 min. z jedną przerwą przy ciężarze kuli 20 (wcześniej było 130 w 5 min. przy 16), technika jednak pozostawia „trochę” do życzenia i muszę nauczyć się równego tempa, bez zajeżdżania się, będziemy szlifować.
  Zaskoczony jestem mega. W samozachwyt nie popadam. Bardziej w zachwyt nad samym treningiem i jego efektami, zwłaszcza że do TT podchodzę z dystansem, zwłaszcza ze względu na ssst z 24 kg kulą co przy BW 71 kg wydaje się nie lada wyzwaniem. Wiem ile walki jeszcze przede mną, o efektach której będę informował na bieżąco. Polecam każdemu, jeśli ktoś szuka usystematyzowanego treningu.

Leave A Comment

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

css.php